Нагрівальний двожильний екранований кабель Eco Heating Секція EH - це система теплої підлоги, що складається з двожильного нагрівального кабелю, що міститься в металевому екранному обплетенні. Ця система теплої підлоги є найбільш універсальною, оскільки підходить для будь-якого типу підлоги та будь-якої форми приміщення.
Характеристики:
Потужність: 20 Вт/м
Номінальна напруга: 220-240 В
Довжина кабелю: від 10 до 130 м
Діаметр кабелю: 4,8 мм
Максимальна температура: 80 °C
Гарантія: 20 років
Монтаж теплої підлоги Eco Heating Секція EH:
Підготовка поверхні:
Підлога має бути чистою і сухою, на підлозі проводиться розмітка, щоб визначити місце укладання кабелю. Кабель укладається відповідно до розмітки і кріпиться до підлоги за допомогою клейового складу.
Підключення кабелю до терморегулятора виконується професійними електриками з допуском. Кабель підключається до терморегулятора, який керує температурою підлоги.
Після укладання нагрівального кабелю на підлогу, заливається стяжкою.
Важливо відзначити, що монтаж теплої підлоги Eco Heating Секція EH має проводитися кваліфікованим спеціалістом з урахуванням індивідуальних особливостей приміщення та проекту. Також необхідно дотримуватися всіх рекомендацій та правил монтажу, зазначених в інструкції виробника.
Характеристики
Виробник
Eco Heating
Гарантія
25 років
Діаметр кабелю
4,8 мм
Довжина / Площа / Потужність
130м/13,0 м²/ 2600Вт
Довжина, м
130 м
Застосування
Країна
Швейцарія
Матеріал ізоляції
Тефлон
Опір, Ом
18.6 Ом
Питома потужність, Вт/м
20 Вт
Площа укладання/обігріву, м2
13,0 м²
Потужність, Вт при 230 В
2600 Вт
Тип
Нагрівальний кабель
Тип кабелю
Двожильний
Відгуків: 0
Відгуків про цей товар ще не було.
Всі товари цієї лінійки
Схожі товари