Терморегулятори

Терморегулятор In-Term RTC 70

Терморегулятор In-Term RTC 70

Механічний терморегулятор In-Term RTC 70 призначений для керування електричними теплими підлогами, передбачаючи виносний датчик підлоги (3м). In-Term RTC 70 має дуже просту панель управління, на зовнішній частині знаходиться тумблер увімкнення та вимкнення, а також поворотний ролик з позначенням температури від +0 до +40 градусів

Ціна без знижки: 410 грн

Терморегулятор механічний IN-THERM RTC 70 SL

Терморегулятор механічний IN-THERM RTC 70 SL

Терморегулятор IN-THERM RTC 70 SL механічний використовується в системах електрична Тепла підлога і призначена для підтримки температури підлоги у внутрішніх приміщеннях в діапазоні від 0 С до +40 градусів. Терморегулятори підходять під рамку Schneider Unica, Legrand Valena. Має виносний датчик температури підлоги та червоний діод індикації подачі живлення. Монтаж здійснюється у стандартну розподільну коробку.

Ціна без знижки: 490 грн

Терморегулятор In-Therm E51 

Терморегулятор In-Therm E51

Це нова модель програмованого терморегулятора з РК-дисплеєм і зручними кнопками управління на передній панелі. Терморегулятор для теплої підлоги E51 призначений для автоматичного регулювання температури в приміщеннях, обладнаних системами електричного або водяного опалення з використанням датчика температури виносного підлоги та вбудованого датчика температури повітря (на лицьовій панелі).

Ціна без знижки: 860 грн

Терморегулятор In-Therm WL 51

Терморегулятор In-Therm WL 51

Високопродуктивний пристрій, здатний в оперативні терміни і максимально чітко відрегулювати рівень нагріву покриття приміщення, а також його повітря в цілому. Відрізняється можливістю проводити ретельний аналіз температур і таким чином формувати комфортний клімат залежно від індивідуальних потреб власників.

Ціна без знижки: 860 грн

Терморегулятор In-Therm PWT 002

Терморегулятор In-Therm PWT 002

Сучасний термостат, який забезпечить рівномірний та комфортний контроль температури теплої підлоги у всіх кімнатах вашого будинку. Терморегулятор призначений для використання у побутових, комерційних та промислових об’єктах. In-Therm PWT має два вбудовані датчики температури: датчик повітря і датчик теплої підлоги

Ціна без знижки: 1450 грн


Терморегулятор In-Therm PWT-003 – Wi-Fi

Терморегулятор In-Therm PWT-003 - Wi-Fi

Йдете в ногу з часом, та хочете, щоб у вашому будинку було все, за останнім словом техніки? Пропонуємо вам купити бездротовий wifi терморегулятор In-Therm PWT 003. Він призначений для того, щоб використання підлогових систем обігріву було для вас економічно вигідно, при цьому ви завжди жили в максимально комфортних температурних умовах.

Даний сенсорний програмований термостат сумісний з будь-якими типами теплої підлоги, більш того, його можна використовувати для керування сучасними обігрівачами стель, котлами і конвекторами.

Ціна без знижки: 2390 грн

Терморегулятор In-Therm E91

Терморегулятор In-Therm E91

Електронний регулятор температури з рідкокристалічним дисплеєм серії RTC 89. Терморегулятори In-Term призначені для автоматичного контролю температури повітря в різних опалювальних системах, а також регулювання температури підлоги в системах опалення підлоги. Терморегулятор In-Therm E91 має сенсорний дисплей, який полегшує навігацію, програмування та керування функціями приладу. За допомогою вбудованого або виносного датчика термостата RTC 89 вимірюється фактична температура підлоги або температура в приміщенні, а також у змішаному режимі – температура підлоги та повітря, і коли вона опуститься нижче за виставлений рівень, система опалення вмикається.

Ціна без знижки: 1080 грн

Терморегулятор In-Therm WL 91

Терморегулятор In-Therm WL 91

Надійне рішення від чеського виробника, яке здатне чітко та своєчасно контролювати прогрівання Вашого житла, робочого офісу чи комерційного приміщення іншого типу. Відмінними рисами приладу є простота установки в звичайнісінький підрозетник і унікальна адаптивна функція. Саме вона дозволяє приладу самостійно вчасно посилити або знизити потужність залежно від заданих

Ціна без знижки: 1080 грн

Терморегулятор WARM LIFE

Терморегулятор WARM LIFE

Сенсорний, програмований терморегулятор використовується для підтримки комфортної температури у приміщенні. Вимірювання температури відбувається за допомогою внутрішнього датчика температури повітря або виносного термодатчика, наявність РК-дисплея дозволяє значно полегшити програмування пристрою.

Ціна без знижки: 1300 грн

Терморегулятор In-Therm TC43 

Терморегулятор In-Therm TC43

Програмований тижневий термостат для теплої підлоги з РК-дисплеєм. Укомплектований виносним датчиком температури підлоги та вбудованим датчиком повітря. Відрізняється простим меню та зручністю в управлінні. Програмований терморегулятор TC 43 дозволяє досягти економії у витраті електроенергії до 70%. Сучасний дизайн та гарантія якості від європейського виробника.

Ціна без знижки: 960 грн

Eberle RTR–E 6121

Eberle RTR–E 6121

Кімнатний механічний терморегулятор призначений для контролю температури в приміщенні з максимальним навантаженням обігрівача 3,5 кВт. Основне завдання даного приладу – підтримання оптимального режиму роботи теплового обладнання. При правильній організації системи управління, задана температура буде підтримуватися в приміщенні за будь-яких змін зовнішніх умов.

Ціна без знижки: 560 грн

Терморегулятор Eberle FRE 525 31 

Терморегулятор Eberle FRE 525 31 

Механічний терморегулятор для теплої підлоги з виносним датчиком температури на дроті використовується для керування електричною теплою підлогою (мат, кабель, інфрачервона плівка) та іншими системами електроопалення

Ціна без знижки: 1740 грн

Терморегулятор Eberle Fre F2A-50

Терморегулятор Eberle Fre F2A-50

Це вбудований механічний термостат для теплої підлоги з виносним датчиком температури підлоги. Даний терморегулятор має можливість підключення зовнішнього таймера і регулятор температури з виносним датчиком температури підлоги. Використовується із системами електричної теплої підлоги для регулювання температури підлоги. На дисплеї відображаються активовані режими: обігрів або економічний (при підключенні зовнішнього таймера).

Ціна без знижки: 1970 грн

Терморегулятор Eberle FITnp 3U

Терморегулятор Eberle FITnp 3U

Цифровий терморегулятор без функції програмування відмінний варіант для керування системою опалення тепла підлога. Терморегулятор оснащений датчиком підлоги з довжиною дроту 4 метри та вбудованим датчиком повітря. Eberle FITnp 3U призначений для прихованого монтажу та встановлюється в монтажну коробку – “підрозетник”.

Ціна без знижки: 3220 грн

Терморегулятор Eberle Fit 3F

Терморегулятор Eberle Fit 3F

Програмований терморегулятор – це сучасний цифровий електронний термостат з виносним датчиком підлоги. Призначений для керування будь-якою електричною теплою підлогою (кабельною, інфрачервоною) потужністю до 3 500 Вт. Пристрій дозволить створити максимально комфортний мікроклімат, згідно з індивідуальним графіком користувача, у будь-якому приміщенні великої площі.

Ціна без знижки: 3940 грн

Терморегулятор Fenix TFT

Терморегулятор Fenix TFT

Це інтелектуальний пристрій керування електричною теплою підлогою, оснащений вбудованим датчиком температури повітря та виносним датчиком підлоги. Електронний програмований терморегулятор представлений відомим чеським виробником групи Фенікс.

Ціна без знижки: 3240 грн

Терморегулятор DEVIreg 130 

Терморегулятор DEVIreg 130

Найпростіший і недорогий механічний терморегулятор для підігріву підлоги серед регуляторів DEVI, виконаний у квадратному корпусі з плоскою задньою стінкою. Задня сторона без виступаючих частин дозволяє монтувати його на рівну поверхню, таку як стіна, дерев’яні панелі тощо, також отвори для кріплення терморегулятора дозволяють легко встановити його і на монтажну коробку в стіні.

Ціна без знижки 1974,00 грн

Терморегулятор DEVIreg™ 132

Терморегулятор DEVIreg™ 132

Для систем повного опалення із вбудованим датчиком температури повітря та датчиком обмеження температури підлоги/стяжки на дроті.

Одна ручка для регулювання та вимкнення. Конструкція корпусу передбачає встановлення на поверхню стіни. Електронний перемикач живлення.

Ціна без знижки: 2350,80 грн.

devireg™ 530

devireg™ 530 – це електронний терморегулятор, призначений для управління системами “Тепла підлога” – комфортного підігріву поверхні підлоги. Максимальний струм навантаження до 15 А, потужність до 3300 Вт за 220 В.

Ціна без знижки: 2475,60 грн

Devireg 531

Devireg 531 електронний терморегулятор, призначений для систем повного опалення всередині приміщень. Має вбудований термодатчик контролю температури повітря. Регулятор кріплять на стіні монтажну коробку. Дані терморегулятори мають двополюсний вимикач живлення. Всі терморегулятори мають контроль обриву датчика температури на дроті, індикація – зелений світлодіод, що миготить, при цьому напруга на навантаження не подається. На передній панелі навколо поворотної ручки регулювання температури нанесена шкала в градусах Цельсія від 5 до 35 °С. У крайньому лівому положенні поворотної ручки терморегулятор входить у режим захисту від замерзання та підтримує мінімальну температуру покриття підлоги на рівні 5°.

Ціна без знижки: 2475,60 грн

DEVIreg™ 532

Електронний терморегулятор DEVIreg™ 532 — призначений для систем повного опалення, з вбудованим датчиком температури повітря і датчиком обмеження температури підлоги/стяжки на дроті. Конструкція корпусу передбачає монтаж на стіну у монтажну коробку. Має двополюсний вимикач живлення. Реалізовано контроль обриву та короткого замикання датчика підлоги.

Ціна без знижки: 2698.80 грн

Devireg™ Touch

Devireg™ Touch багатофункціональний програмований електронний терморегулятор з інтелектуальним таймером та сенсорним дисплеєм. Можливість встановлення у рамки різних виробників. Оснащений вбудованим датчиком температури повітря та в комплекті з датчиком температури на дроті. Сумісний із датчиками температури інших виробників.

Ціна без знижки: 4672,80 грн

DEVlreg™ Smart

DEVlreg™ Smart — інтелектуальний електронний терморегулятор для теплої підлоги з можливістю керування через Wi-Fi. Призначений для комфортного підігріву підлоги та систем повного опалення приміщень.

Ціна без знижки: 6087,60 грн

DEVlreg™ Smart

DEVIreg ™ Opti – це електронний термостат з програмованим таймером, розроблений за стандартами Eco design. Термостат в основному використовується для управління електричними нагрівальними підлоговими елементами. Термостат призначений лише для стаціонарної установки та має вбудовану раму.

Ціна без знижки: 3601,20 грн

Wi-Fi терморегулятор terneo ax unic

Wi-Fi терморегулятор terneo sx з сенсорними кнопками

Керуйте нагріванням та переглядайте статистику зі смартфона або комп’ютера. Усі налаштування зберігаються у хмарі забезпечуючи стабільну роботу терморегулятора.

Складіть тижневий розклад нагріву відповідно до вашого ритму життя та отримайте бездоганний комфорт. Вагома економія електроенергії досягається за рахунок зниження температури під час вашої відсутності чи сну. Для детального розкладу ви можете додати до 16 періодів нагріву кожного дня.

Ціна без знижки: 1718 грн

Wi-Fi терморегулятор terneo ax

Wi-Fi терморегулятор terneo ax

Ви можете керувати нагріванням з телефону через програми terneo для  Android і IOS   з планшета та комп’ютера, використовуйте екран і кнопки terneo ax тільки у разі відсутності Інтернету.

Налаштуйте тижневий графік нагріву згідно з вашим ритмом життя: комфортну температуру, коли ви вдома, економну, коли відсутні. Далі з телефону гнучко змінюйте налаштування щодо ситуації. Таким чином ви отримаєте суттєву економію та бездоганний комфорт.

Ціна без знижки: 1385 грн

Wi-Fi терморегулятор terneo ax unic

Wi-Fi терморегулятор terneo ax unic

Ви можете керувати нагріванням з телефону через програми terneo для  Android і IOS   з планшета та комп’ютера, використовуйте екран і кнопки terneo ax тільки у разі відсутності Інтернету.

Налаштуйте тижневий графік нагріву згідно з вашим ритмом життя: комфортну температуру, коли ви вдома, економну, коли відстутуєте. Далі з телефону гнучко змінюйте налаштування щодо ситуації. Таким чином ви отримаєте суттєву економію та бездоганний комфорт. 

Ціна без знижки: 1277 грн

Программируемый терморегулятор terneo pro

Програмований терморегулятор terneo pro

Програматор terneo pro дозволяє створювати максимально комфортну температуру під час присутності та суттєво економити електроенергію, коли нікого немає у приміщенні.

Багато корисних функцій легко налаштувати за допомогою зручного інтерфейсу чотирма мовами. Статистика споживання забезпечить вам облік та контроль економії електроенергії.

Ціна без знижки: 1209 грн

Терморегулятор terneo pro unic

Програмований терморегулятор terneo pro unic

Терморегулятор terneo pro unic комплектується рамкою з серії UNICA Schneider Electric

Ціна без знижки: 1122 грн

терморегулятор terneo s unic

terneo s с сенсорним управлінням

Сенсорний терморегулятор з лаконічним та сучасним дизайном.

Цифрова індикація температури робить налаштування terneo s наочною та точною. 

Доповнено функцією Затримки на включення (попереднє прогрівання) та Лічильник часу навантаження. 

Ціна без знижки: 881 грн

терморегулятор terneo s unic

terneo s unic із сенсорним керуванням

Терморегулятор terneo s unic комплектується рамкою із серії UNICA Schneider Electric. 

Ціна без знижки: 836 грн

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

      Калькулятор вартості теплої підлоги

      +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

        Закрити