Читати

Переваги теплої підлоги.

Як би продавці підлогових покриттів не переконували нас, що вони теплі та приємні незалежно від навколишньої температури, але взимку по них босоніж ходити не дуже приємно. А якщо це ванна кімната, з її плиткою, то там і зовсім ступні обпалює холодний лід. Тому, щоб не носити постійно домашні капці або не настилати килимів, краще скористатися такою технологією, як тепла підлога, яка ще виступає як «основним», так і допоміжним елементом опалення в будинку.

Читати далі→

Поради щодо вибору теплої підлоги.

Виробники систем автономного обігріву пропонують електричні та водяні теплі підлоги. Вони дозволяють створити оптимальний мікроклімат у приміщенні. Але можуть виникати проблеми із покупкою. Щоб уникнути їх, треба знати критерії вибору та фактори, від яких залежить ціна (щоб не переплатити).

Читати далі→

Цікаві факти про теплу підлогу.

Електрична тепла підлога славиться високою якістю опалення.
Щоб зрозуміти всю розкіш тепла, яким вони наповнюють кімнату, просто один раз пройдіться по ньому босоніж.
І вам тільки потрібно знати як це називається – тепла підлога, підлога з підігрівом і т. д. – щоб зрозуміти, що система опалення встановлюється під покриттям підлоги, таким чином, прогріваючи приміщення знизу вгору.

Читати далі→

Види теплої підлоги

Давайте розберемося, які види теплої підлоги все ж таки бувають і як їх підбирати.
Розрізняють чотири типи електричної теплої підлоги.
1. Нагрівальний мат
2. Ультра тонкий нагрівальний кабель
3. Кабель у стяжку
4. Інфрачервона плівка.

Читати далі→

Встановлення нагрівальних матів.

Людство звикає до комфорту із надзвичайною швидкістю. Вперше встановивши систему опалення «тепла підлога» зробивши комфортним одне приміщення, за один сезон, відчувши різницю між «звичайним радіаторним» опаленням і системою «тепла підлога», замовник зазвичай приймає рішення встановлювати в усіх приміщеннях цю систему.

Читати далі→

Нагрівальний кабель та його монтаж.

Нагрівальний кабель та його монтаж: У попередній статті ми розбирали установку нагрівального мату, коротко, ми ще раз нагадаємо, чим відрізняється нагрівальний мат від кабелю, що гріє.
Мат, це готовий продукт, кабель викладений на сітку з ідеальним кроком для його встановлення, а кабель, це те ж нагрівальний елемент (кабель), відмінність тільки в тому, що він знаходиться в розібраному вигляді (без сітки) і відповідно відрізняються по монтажу . Але про це ми поговоримо більш детально трохи згодом.Мат, це готовий продукт, кабель викладений на сітку з ідеальним кроком для його встановлення, а кабель, це те ж нагрівальний елемент (кабель), відмінність тільки в тому, що він знаходиться в розібраному вигляді (без сітки) і відповідно відрізняються по монтажу . Але про це ми поговоримо більш детально трохи згодом.

Читати далі→

Вплив теплої підлоги на здоров’я.

На сьогоднішній день електрична тепла підлога займає лідируючі позиції, які використовуються у вигляді основного та додаткового опалення в житлових та нежитлових приміщеннях, замінивши радіаторне опалення.
Друзі, давайте поговоримо, які переваги електричної системи обігріву і як вони впливають на здоров’я людини (тварини, рослини).

Читати далі→

Тепла підлога на кухні.

Тепла підлога на кухні стала дуже актуальною, так як на покриття для підлоги, укладається кахельна плитка. В осінній зимовий період знаходиться в такому приміщенні стає не зручним. Установка системи тепла підлога (електрична) оцінять усі члени сім’ї, включаючи тварин та рослини. Використання високотехнологічних матеріалів для обігріву дозволяє створювати атмосферу гармонії та комфорту, яка сприяє сімейним (дружнім) посиденькам на кухні.

Читати далі→

Зовнішній обігрів.

Нагрівальний елемент укладається під керамічну, тротуарну, гранітну плитку, а також бруківку, камінь, бетонне покриття. Встановлюючи цю систему обігріву, ви дбаєте про ваших рідних та близьких, а також офісних співробітників, які працюють з вами. Встановивши цю систему обігріву, ви на багато років убезпечите своїх близьких від травм і заощадете час та кошти на прибирання при домової території від снігу та льоду.

Читати далі→

Інфрачервона плівка чи алюмінієвий мат?

Що таке інфрачервона плівка? Це гнучкі поліетиленові теплостійкі листи товщиною менше одного міліметра, що складаються з карбонових нагрівальних елементів, з’єднаних мідними пластинами та срібними контактами, які можуть застосовуватися як у житлових, так і промислових приміщеннях.

Читати далі→

Тепла підлога в сауні.

У проектуванні, будівництві сауни необхідно продумувати багато нюансів. У тому числі й систему опалення. Обігрів може бути як основним (використовується як основна система обігріву), так і для комфорту (укладається в певних місцях).

Читати далі→

Вибір та встановлення термостатів.

При виборі електричної теплої підлоги існує багато нюансів, які на пряму впливають на ефективність встановленої системи обігріву «тепла підлога».

Читати далі→

Підігрів басейнів.

У нашій компанії є досвід монтажу нагрівальної теплої підлоги в басейнах, що встановлюються в курортних регіонах у закритих (відкритих) приміщеннях, використовуючи їх не тільки в теплі пори року, але й у міжсезоння, для прийому гостей та особистого застосування.

Читати далі→

Установка гріючих секцій на стінах.

жна встановлювати нагрівальний матеріал окремими ділянками стін? Які матеріали використовуються? Методи монтажу? Ці питання часто ставлять наші покупці при монтажі електричної теплої підлоги у своїх приміщеннях.

Читати далі→

Тепла підлога Hemstedt (Німеччина)

Існує безліч брендів теплої електричної підлоги, які пропонують свою продукцію на ринку України. Але як вибрати той матеріал, який працюватиме без збоїв та поломок, багато років, радуючи своїх власників зручністю та комфортом.

Читати далі→

Преміальна якість DEVI (Данія)

Система тепла підлога, під брендом ДЕВІ говорить багато про що, це: чудова якість,
стабільна та довговічна робота систем (вузлів),
Її ефективність,
сервісне обслуговування

Читати далі→

Установка теплої підлоги на балконі (лоджія).

При придбанні нерухомість хочеться якомога раціональніше розпорядитися з кожним квадратним метром приміщення. При цьому зробивши його максимально комфортним та зручним для проживання. У цій статті ми поговоримо про встановлення теплої підлоги на балконах та лоджиях.

Читати далі→

Ультратонкі мати FENIX.

При капітальному ремонті приміщення іноді не вдається правильно врахувати весь план підготовчих робіт і за підігрів підлоги замовник згадує останнім часом.

Читати далі→

Розрахуйте вартість теплої підлоги

Та виберіть подарунок: безкоштовний монтаж або терморегулятор

    Калькулятор вартості теплої підлоги

    +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

      Закрити