Зовнішній обігрів.

Зовнішній обігрів

Зовнішній обігрів, давно вже не розкіш, а лише зручність у зимовий період часу. 

Під яке покриття встановлюється електрична система обігріву?

Нагрівальний елемент укладається під керамічну, тротуарну, гранітну плитку, а також бруківку, камінь, бетонне покриття. Встановлюючи цю систему обігріву, ви дбаєте про ваших рідних та близьких, а також офісних співробітників, які працюють з вами. Встановивши цю систему обігріву, ви на багато років убезпечите своїх близьких від травм і заощадете час та кошти на прибирання при домової території від снігу та льоду.

Доведено, стрибки температури (сезонні коливання), що згубно впливають на дорожнє (тротуарне) покриття, але при підключенні вуличного обігріву (системи тепла підлога), експлуатація дорожнього матеріалу збільшується в рази, що тішить власників великих організацій, торгових центрів тощо.

Існує кілька видів систем антизледеніння, які використовуються для:

 • Обігріву покрівлі, жолобів, водостоків.
 • Обігріву відкритих площ, сходів, ганків.
 • Обігрів труб, каналізацій.
 • На кожному з них зупинимося детальніше.
 • Для обігріву покрівлі, ринв, водостоків використовується кабельна система обігріву. Для правильного підбору матеріалу та коректної роботи системи необхідно виконати прорахунки, в яких будуть враховані наступні параметри:
 • Кількість опадів (погодні умови) у вашому регіоні.
 • Теплоізоляція даху.
 • Матеріал покрівлі.
 • Товщина та ширина встановлених жолобів.
 • Діаметр ринв.

Обігрів покрівлі, жолобів, водостоків. 

Для обігріву покрівлі, водостоків, жолобів укладається спеціально нагрівальний елемент, який може встановлюватися на відкритих площах і не боїться прямих потраплянь сонячного випромінювання ІФ (додатковий захист кабелю). На ринку України надано багато торгових марок, які випускаю цю продукцію. У зв’язці з кабелем підключається терморегулятор або метеостанція з датчиками.

Вид нагрівального кабелю:

Відрізний нагрівальний кабель, (саморегулюючій), використовується для обігріву дахів, труб і водостоків. Саморегулюючий кабель змінює локально потужність залежно від температури. Рекомендується використовувати разом із термостатом. У водостоки діаметром 100-120 мм укладається кабель 40 Вт. У водостоки меншим діаметром укладається кабель 30 Вт/м. Для водопровідних труб використовують кабель 10-20 Вт/м. Додаткові витрати – комплект (пара) муфт з 2 м живильними проводами.

Нагрівальний кабель із вбудованим термостатом для обігріву труб та водостоків стійкий до УФ-випромінювання (готова конструкція).

Кріплення для кабелю.

 • Трос для кріплення нагрівального кабелю в трубах – «косичка»

Використовується для кріплення нагрівального елемента у ринвах. Закріплюється у верхній частині даху та запускається у трубу. На тросі закріплені розтяжки для кабелю на безпечній відстані, що запобігає перетину нагрівального елемента.

 • Оцинкована монтажна стрічка

Використовується для кріплення резистивного, саморегулюючого (нагрівального кабелю) як для системи тепла підлога, так і для систем антизледеніння. Для обігріву водостоків використовують спеціальні кріплення (так звані скоби).

Розміри яких змінюються, залежно від діаметра жолоба та розраховані на різну кількість витків нагрівального елемента. Рекомендується встановлювати кожні 25 сантиметрів.

Обігрів відкритих площ, сходів, ганків

Цей вид обігріву останні кілька років в Україні став дуже популярним.

Для цієї системи використовують спеціально розроблений нагрівальний кабель.

Матеріал використовується з підвищеною потужністю (від 27Вт на м/п) щоб прогріти вибрані площі.

Застосовуваний кабель працює у зв’язці з терморегулятором або підключається метеостанція з датчиками опадів.

Нагрівальний кабель укладається на підготовлену основу. Закріплюється монтажна стрічка, яку фіксується нагрівальний елемент. Потужність системи прораховується індивідуально залежно від завдань поставлених нею. З верху вкладається дорожнє полотно (тротуарна  плитка, бруківка).

Обігрів труб.

У зимовий період обігрів труб та трубопроводів є технологічним викликом для тих ділянок, які контактують із зовнішнім середовищем (перебувають вище рівня землі, або в зоні промерзання ґрунту), для подальшої коректної роботи життєво необхідно утеплити ці ділянки. Для цього було розроблено цей вид нагрівального елемента, який успішно використовується для вирішення даних завдань.

Нагрівальний елемент укладається зигзагами з певним кроком та закріплюється спеціальним фіксатором або алюмінієвим скотчем.

Використовують для прогріву:

 • Водопроводи.
 • Газопроводи.
 • Нафтохімічної промисловісті.

Для підбору матеріалу, детальної консультації звертайтесь до фахівців компанії TeploMAN, які допоможуть професійно підібрати нагрівальний елемент для вирішення будь-яких завдань. Наші ціни – нижчі за будь-які акції. Перевіряй!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити