Вибір та встановлення термостатів.

Виды терморегуляторов

При виборі електричної теплої підлоги існує багато нюансів, які на пряму впливають на ефективність встановленої системи обігріву «тепла підлога».

До них відносяться:

 • Вибір нагрівального матеріалу, тут необхідно враховувати, під яку поверхню укладатимете електричну теплу підлогу (плитка, ламінат, паркетна дошка, вінілам, лінолеум).
 • Правильно розрахувати потужність (для коректної роботи системи, необхідно точно виконати розрахунки, обраного вами матеріалу).
 • Виконати монтаж нагрівального елемента (необхідні навички укладання нагрівального елемента, його перевірки та підключення).
 • Встановлення та підключення терморегулятора (навички та допуск електрика).

У цій статті ми поговоримо про вибір та встановлення терморегуляторів. Це є одним із важливих етапів при виборі системи обігріву, неправильна установка (підбір) термостата може призвести до сумних наслідків, система не правильно зчитуватиме температуру і в приміщенні буде холодно, а значить обігрів працює не ефективно.

При початковому проектуванні обігріву та установки системи «тепла підлога» необхідно врахувати багато факторів, у тому числі серйозно поставитися до вибору застосовуваних терморегуляторів. На ринку пропонують їх безліч. Тому давайте розберемося в їх різноманітності і знайдемо оптимальний варіант, який задовольнить усі потреби покупця.

Тип керування термостатів.

Механічні термостати, найпростіші та доступніші за вартістю. Використовуються зазвичай у невеликих приміщеннях (сан вузлах, балконах). Деякі покупці купують їх за простоти управління і встановлюють на DIN рейку, виводячи датчик температури окремо приготовлене приміщення. Управління відбувається у ручну. Поворотом коліщатка, виставляєте температуру від 10 до 40 градусів за Цельсієм. Терморегулятор іде у комплекті з датчиком температури.

Способ управления терморегулятором
Механический терморегулятор

Прогамовані термостати, це вдосконалені пристрої для керування системою опалення, які можуть встановлюватися не тільки під електричну теплу підлогу, а й водяну систему, конвектор і т.д. При виборі цього віту термостата необхідно враховувати систему опалення (для електричної теплої підлоги застосовують 16А, до водяного 5А). З такими системами управління є можливість програмувати 24/7, функція захист від дітей, кнопкове (сенсорне, WI-FI) управління, та багато іншого. Цінова політика залежить від бренду та кількість вбудованого функціоналу.

Програмований терморегулятор

Монтаж та методи встановлення терморегуляторів.

методи встановлення терморегуляторі

Існує кілька видів терморегуляторів, монтаж яких відрізняється один від одного.

 • Вбудовані (встановлюються в монтажні коробки як розетки та вимикачі), укладається в комплекті з датчиком температури.
 • Виносні (монтуються на стіні або поза приміщенням в електрощиті на ДИН рейці).

Існують моделі з радіокеруванням, які не вимагають кабельного підключення та встановлюють у будь-якому зручному місці.

Тепер, маючи отримані зі статті знання, ви можете вибрати два шляхи: мучиться, копаючись у цілій купі характеристик та різноманітних моделей, намагаючись вибрати необхідний прилад, або ж можете звернутися до наших консультантів, які допоможуть підібрати вам якісну систему опалення у зв’язці з терморегулятором, який буде служити багато років, радуючи своїх власників гарним виглядом та потрібним функціоналом.

Залучаємо ціною – переконуємо якістю. Наші ціни – дешевші за будь-які акції!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити