Встановлення нагрівальних матів.

Встановлення нагрівальних матів

Встановлення нагрівальних матів процедура швидка та економна. Встановивши систему опалення «тепла підлога» зробивши комфортним одне приміщення, за один сезон, відчувши різницю між «звичайним радіаторним» опаленням і системою «тепла підлога», замовник зазвичай приймає рішення встановлювати в усіх приміщеннях цю систему.


Великим плюсом цього виду опалення є її універсальність. Її можна встановлювати практично під усі види поверхні (плитка, ламінат, лінолеум, паркетна дошка, вінілове покриття і т.д) та у будь-якій стадії ремонту, як на початку, так і в його закінченні.

Важливо:


При виборі електричної теплої підлоги, необхідно правильно підібрати матеріал, це безпосередньо впливатиме на гарантію та його експлуатацію. Нагрівальні мати можуть укладати як під поверхні, що дихають (ламінат, паркетна дошка), так і під кахельну або гранітну плитку, багато що, буде залежати, від товщини поверхні, що прогрівається. Нагрівальний матеріал укладають у ґрунт і на відкритих терасах.
Друзі давайте розбиратимемося по порядку, який матеріал необхідно підібрати самостійно для укладання під плитку, якщо немає можливості підняти рівень підлоги.


І так… Якщо чистова стяжка вже готова і замовник вирішує встановити систему теплої підлоги, необхідно підсумувати максимальну потужність усіх електричних приладів, які будуть використовуватися на цьому об’єкті.
Після отримання матеріалу (нагрівальних матів) необхідно перевірити їх на опір (за допомогою мультиметра).
Наносимо розмітку на поверхню стяжки (ґрунтуючи поверхню стяжки).Пам’ятайте, що нагрівальний матеріал не можна укладати під меблями, побутовою технікою.


Відступаємо 5 – 15 см від стіни та не менше 15 – 20 см від великої побутової техніки та додаткових систем опалення (труб, радіаторів). Після цього перевіряємо довжину секції, яка укладатиметься на цій ділянці.
Встановлюємо систему (нагрівальний мат), виводимо гофру під термодатчик (гофру необхідно укласти (при необхідності заштробити) і закріпити між витками нагрівального кабелю для коректного зчитування температури прогріву). Гофру необхідно закрити спеціальною заглушкою або скотчем, щоб клейовий розчин не потрапив у середину гофри, щоб була можливість провести заміну датчика.
У місцях повороту, розрізаємо сітку, на якій закріплений кабель, що гріє, і розвертаємо в потрібному нам напрямку.


Після укладання нагрівального елемента робимо фотофіксацію або замальовуємо ділянку, де укладено, матеріал.


Повторно перевіряємо на опір (використовуємо мультиметр).
Укладаємо кахельну (гранітну) плитку.
Укладання нагрівального мату під дихаючі поверхні
Утеплюємо чорнову стяжку (застосовується пінополістирол, керамзит)
Укладається фольгована – ламінована підкладка, яка буде додатковим утеплювачем і відбивачем для теплої підлоги (вкладається за бажанням замовника).
Встановлюється нагрівальний елемент (нагрівальний мат потужністю не менше 200Вт на м2)
Заливається 3 – 4 см стяжки (цементно – піщаною сумішшю)
Стелиться підкладка під декоративне покриття
Укладаємо декоративне покриття (ламінат, лінолеум, паркетна дошка тощо).
Необхідно звернути увагу
Нагрівальний мат не можна накладати один на одного.
Не можна різати (зменшувати секцію)
Гофра встановлена ​​під датчик теплої підлоги, не повинна мати різких вигинів, щоб у майбутньому була можливість зробити його заміну.
На теплу підлогу не встановлювати громіздкі меблі, щоб система могла охолоджуватися.
Для коректної роботи системи програмований терморегулятор встановлювати на висоті не менше 110 см і не більше 150 см.
Для заливання електричної теплої підлоги використовувати спеціальні суміші та пластифікатори (уточнюємо у продавця чи виробника).
Монтаж ТП виконуватиме професійними електриками, що мають відповідний допуск.
Не підключайте більше 3000Вт на один терморегулятор
Якщо в одному приміщенні використовується кілька секцій нагрівального мату, необхідно підключати їх паралельно (кожна секція виводиться окремо до терморегулятора).
Компанія TeploMAN надає весь сертифікований матеріал із гарантією від імпортера та заводу виробника терміном від 15 до 20 років.
Для прорахунку матеріалу, можете звертатися до наших фахівців, які зможуть підібрати систему теплої підлоги під будь-який бюджет та на будь-який вид поверхні.
Наші ціни – дешевші за будь-які акції!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

      Калькулятор вартості теплої підлоги

      +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

        Закрити