Вплив теплої підлоги на здоров’я.

Вплив теплої підлоги на здоров'я
Вплив теплої підлоги на здоров'я людини, на сьогоднішній день є одним із головних критеріїв, щодо вибору нагрівального елемента. Лідируючі позиції займають брендові категорії, оскільки використовують новітні технології, які застосовуються в даній продукції, та можуть використовуватися у вигляді основного та додаткового опалення в житлових та нежитлових приміщеннях, замінивши радіаторне опалення.

Насправді електрична тепла підлога має масу переваг. У великих містах, де поверховість буває більше 8 поверхів, використовується електричне опалення, а також у маленьких населених пунктах, де на даному етапі не прокладено газову магістраль. Над власниками нерухомості стоїть питання, як обігріти свої приміщення у зимовий період. Багатьом доводиться утеплювати свої будинки додатково, оскільки стара система опалення не справляється зі своїми завданнями.
І так існує безліч версій про шкоду електричної теплої статі на здоров’я людини.


Друзі давайте розбиратимемося, чи варто укладати електричну теплу підлогу? Не дарма кажуть, тримай голову в холоді, а ноги в теплі.


Робота інфрачервоної теплої підлоги полягає на довгохвильових хвилях, які прогрівають усі щільні частинки тіла людини, навколишні предмети, за принципом «сонця» прогрівають все, землю, воду, приміщення, а вони в свою чергу нагрівають повітряний простір. Користь від впливу інфрачервоного підігріву на організм людини величезний, він покращує кровообіг, нормалізує тиск, виводить токсини та прискорює обмін речовин, прибирає можливість розвитку хвороботворних грибків та мікробів (бактерій).У медичних центрах успішно застосовують інфрачервоні лазні.


Дослідження в галузі біотехнологій доводять, що інфрачервоне випромінювання впливає на живі організми виключно в позитивному сегменті, тому деякі вчені називають його «променями життя». Довгохвильове інфрачервоне випромінювання нейтралізує статичну електрику.
Інфрачервоне випромінювання застосовується у багатьох напрямках, у виробництві є інфрачервоні лампи, сауни, масажери, використовуються на фермах, пташниках і т.д.
Багато скептиків стверджують, що в електричній підлозі збирається магнітне поле, яке негативно впливає на організм людини.


Відповідаючи на це питання, хотів би помітити, що магнітне поле існує практично скрізь, від телевізора до комп’ютера, від мобільного телефону і до його зарядки, супутникове телебачення і т.д. У системі тепла підлога так само існує магнітне поле, але воно наскільки мізерне, що його випереджає навіть телебачення, магнітне поле якого в сотні разів більше. У системі тепла підлога відсутні шкідливі виділення, а також шум та вібрації.
Інфрачервона тепла підлога позитивно впливає як для рослин, так і для тварин. Випромінювання яких не спалюють кисень, а також створюють комфортне середовище для зростання та розвитку флори та фауни. Вдало застосовують їх на фермах, пташниках, а також теплицях, і розплідниках.


Система електричної теплої підлоги рівномірно розподіляється по всій території приміщення, яке випромінює 9,4 мікрона, це є випромінювання здорової людини на поверхні шкіри, це на стільки схоже на виділення променистої енергії нашого тіла, що на 95% поглинається нашим організмом.Залишається правильно підібрати покриття для підлоги (без запаху і шкідливих виділень), яке буде благотворно впливати на живі організми.
Правильно обрана та прорахована електрична тепла підлога приносить своєму власнику лише позитивні емоції, у цьому вам зможуть допомогти наші консультанти, які професійно зможуть прорахувати кошторис та допоможуть вибрати матеріал на будь-який бюджет у стислі терміни. Наші ціни та прорахунок, приємно здивують вас. Наші ціни – дешевші за будь-які акції!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

      Калькулятор вартості теплої підлоги

      +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

        Закрити