Види теплої підлоги

Нагрівальний мат

Види нагрівальних матів: тонкі (4 мм), ультратонкі (2.7 мм).

Нагревательный мат

Нагрівальний мат, це готовий продукт із заводу. Кабель викладений на сітку з ідеальним кроком для його укладання та максимальної тепловіддачі. Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого її обігріву. Монтаж проводиться на готову стяжку під покриття підлоги (найчастіше плитка) в клейовий розчин або самовирівнювальну суміш. Нагрівальний мат утоплюється в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги. Перед залиттям стяжки рекомендується укладати утеплювач. Якщо немає можливості укласти утеплювач перед залитим, необхідно додати в стяжку керамзит або бетолайт (пінопластова крихта).

Переваги над кабелем у стяжку:

 1. швидший прогрів підлоги (трохи економічніше);
 2. більш рівномірний прогрів (частіший крок укладання);
 3. простіший монтаж (не вимагає укладання чорнової стяжки на утеплювач);
 4. має вищу температуру плавлення внутрішньої ізоляції.

Алюмінієві мати

алюминиевые маты

Укладаються під покриття, що дихають (паркетна дошка, ламінат, вінілове покриття тощо).

Асортимент алюмінієвих матів під ламінат і переваги алюмінієвих матів над плівковою теплою підлогою:

 1. Металевий нагрівальний елемент замість графіту (вища надійність та термін служби).
 2. Заводська муфта замість з’єднання клемами (вища надійність та термін служби).
 3. Екран заземлення (безпека).
 4. Більш товста ізоляція нагрівального елемента (вища надійність та термін служби).
 5. Фторопластова ізоляція (вища надійність та термін служби).
 6. Відсутність витрат на комплектуючі та живильні дроти.
 7. Простота монтажу.
 8. Орієнтовний ресурс роботи – близько 50 років. Гарантія 20 років.

Враховуючи, що алюмінієвий мат має фторопластову ізоляцію, заводську муфту, провід живлення і заземлення, його ціна за м кв. є більш конкурентною, ніж ціна нагрівальної плівки. Алюмінієві мати використовуються для укладання під ламінат, паркетну дошку та товстий ковролін (від 3 мм). За рахунок фольгованої основи тепло рівномірно розподіляється вздовж поверхні. При використанні паркетної дошки необхідно поставити максимальну межу температури на термостаті 24 С, а також не нагрівати (охолоджувати) паркетну дошку більше, ніж на 2 С за 12 годин. Не рекомендується укладання під тонкий ковролін (менше 3 мм) та лінолеум через те, що кабель продавить покриття і може пошкодитися сам мат. Алюмати можуть мати товщину від 2 мм у місці перетину 2 кабелів, тому необхідна товщина підкладки від 3 мм, щоб кабель міг продавлювати її.


Ультратонкий нагрівальний кабель під плитку

тонкий кабель в плиточный клей

Ця сировина з якої робиться мат, але вона дешевша. Для розуміння він зроблений для того, щоб здешевити мати і продати клієнту, які хочуть отримати теплу підлогу під плитку і при цьому економити. Єдине в чому є значна відмінність,

Тонкий кабель для укладання плиткового клею використовується, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву приміщення. Монтаж проводиться на готову стяжку під покриття підлоги (найчастіше плитка) в клейовий розчин або самовирівнювальну суміш. Кабель утоплюється в клейовий розчин, не підвищуючи висоту підлоги. Тонкий кабель під плитку має універсальне призначення. За рахунок різного кроку укладання цей кабель можна використовувати як для повноцінного опалення (від 180 Вт/м2), так і для укладання під дерев’яні покриття для підлоги (близько 100 Вт/м2). На відміну від нагрівального мату, даним кабелем можна закрити площу будь-якої геометрії. Перед заливкою стяжки рекомендується укладати утеплювач. Якщо немає можливості укласти утеплювач перед заливкою чистової стяжки, до стяжки необхідно додати керамзит або бетолайт (пінопластова крихта).


Нагрівальний кабель у стяжку

Виды; кабель в стяжку

Нагрівальний кабель в стяжку використовується коли є можливість підняти рівень підлоги від 3 до 6 см. У цьому випадку найкращий варіант з точки зору споживання електроенергії і найбільш ефективний кабель в стяжку. Він йде потужніше від ультра тонкого кабелю і становить від 17,5 Вт до 20 Вт/м і товщина від 4 мм до 8 мм, залежить від бренду виробника, що дозволяє йому прогрівати такі види поверхні.

Перед укладанням нагрівального кабелю потрібно укладати утеплювач (рекомендується екструдований пінополістирол від 2 см, в крайньому випадку підкладку для ламінату товщиною 5 мм). Кабель не рекомендується укладати безпосередньо на утеплювач. Утеплювач необхідно залити чорновою стяжкою, у крайньому випадку укласти зверху металеву сітку (армовану або просічно-витяжну). У разі укладання сітки необхідно залишити простір між кабелем та утеплювачем, щоб при заливанні рідким розчином для стяжки заповнити цей простір сумішшю. Стяжка має бути з мінімальною кількістю повітряних порожнин.


Інфрачервона плівка

Виды: инфракрасная плёнка

Джерелом тепла інфрачервоної системи є теплові листи товщиною менше одного міліметра, які складаються з карбонових нагрівальних елементів, срібних контактів та мідних шин запаяних у поліетиленову плівку.

Нагрівальна плівка живиться від мережі змінного струму 220 В через терморегулятор, який контролюють та підтримують потрібну температуру приміщення.

Якщо при виборі електричної теплої підлоги у вас виникнуть питання, ви завжди можете звернутися до нашої компанії Тепломан. Наші ціни – нижче за будь – які акції!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити