Установка теплої підлоги на балконі (лоджія).

При придбанні нерухомість хочеться якомога раціональніше розпорядитися з кожним квадратним метром приміщення. При цьому зробивши його максимально комфортним та зручним для проживання. У цій статті ми поговоримо про встановлення теплої підлоги на балконах та лоджиях.

Коли вибираєте електричну теплу підлогу, необхідно враховувати тип покриття, квадратуру приміщення, коректно розрахувати потужність нагрівального матеріалу, що на пряму впливатиме на ефективність системи.

Різновиди використовуваної системи тепла підлога:

 • Кабель
 • Інфрачервона плівка
 • Алюмінієвий мат
 • Нагрівальний мат

Електрична тепла підлога на основі кабелю в стяжку існує можливість встановлювати при проведенні капітального ремонту. Доведеться піднімати рівень підлоги від 5 до 10 см. Тут необхідно помітити, щоб провести такі роботи необхідно попередньо розрахувати максимальне навантаження на несущу конструкцію.

Необхідно утеплити основу, щоб тепло не йшло в низ і не було істотних переплат (укладається екструдований пінополістирол), заливається чорнова стяжка, закріплюється монтажна стрічка, укладається нагрівальний матеріал (кабель). Система заливається 3 – 4 сантиметри стяжки, після цього укладаєте покриття для підлоги.

Нагрівальні мати встановлюють, коли немає можливості підняти рівень підлоги.

При використанні данной конструкції, необхідно погрунтувати підлогу, нанести кількома шарами керамоізол, укласти гріючі мати і залити самовирівнюючою сумішшю. Далі укладається підлогове покриття. Цю конструкцію є можливість використовувати в миж сізоння, а також в зимку.

Коли немає можливості підняти рівень підлоги і покриття для підлоги ви вибрали паркетну дошку або ламінат, в цьому випадку укладається алюмінієві мати.

Процедура наступна: укладається підкладка (заборонено укладати на основі фольги), на неї розкладається алюмінієвий мат, стики якого щільно закриваються алюмінієвим скотчем, вкладаєте датчик, який підключаєте до терморегулятора. Здійснюється монтаж підлогової основи.

Інфрачервона плівка встановлюється під поверхні, що дихають, це бюджетна версія алюмінієвим матам. По можливості утеплити основу підлоги рідким керамаізолом, укласти підкладку, заборонено укладати на основі фольги, розкладається інфрачервона плівка шинами в низ, з’єднуючи між собою кожен відрізок монтажними наборами (клеми і бітумна ізоляція), після чого накрити поліетиленом і накрити ламінатом, лінолеумом то що.

Щоб ваша система працювала ефективно і сімейний бюджет був витрачений не дарма, необхідно професійно підійти до вибору нагрівального матеріалу, провести підготовчі роботи, розрахувати потужність секції, які будуть використовуватись. В цьому вам допоможуть консультанти компанії Тепломан, які допоможуть підібрати нагрівальний матеріал, виконати консультації що до його встановлення, а при необхідності виконати монтаж.

Установка теплої підлоги на балконі

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити