Установка гріючих секцій на стінах.

Чи можна встановлювати нагрівальний матеріал окремими ділянками стін? Які матеріали використовуються? Методи монтажу? Ці питання часто ставлять наші покупці при монтажі електричної теплої підлоги у своїх приміщеннях.

У даній статті відповімо на ці питання і розберемося можливість виконувати монтаж нагрівальної теплої підлоги на стінах, вікнах і навіть стелях.

Виробники системи «тепла підлога» почали виготовляти, а також вдало застосовувати нагрівальні елементи практично на всіх етапах будівництва. Коротко нагадаємо про них. Нагрівальні елементи монтують:

 • У стяжку (є можливість укладати будь-яке покриття для підлоги).
 • Під плитку (плитка).
 • Під дихаючі поверхні (ламінат, паркетна дошка, лінолеум, вінілам).

Є ділянки де збирається підвищена вологість та існує ризик утворення грибкових бактерій, які своїми спорами можуть завдати величезної шкоди мешканцям та їхнім вихованцям. Цвіль може утворюватися при порушенні будівельних технологій і не достатньої вентиляції. Щоб уникнути її виникнення, будівельники виключають більшість факторів, за рахунок високої якості матеріалів, що використовують, а так само застосовують додаткові технологічні рішення, встановлюючи теплу підлогу і закріплюючи нагрівальний матеріал на стінах.

Існує кілька видів нагрівального елемента, який має можливість виконати монтаж на стіни, карнизи, стелі. Багато в чому залежить, на якому етапі будівництва виконується монтаж нагрівального матеріалу. Якщо стінки вже готові до нанесення декоративних шпалер, штукатурки і т.д., ефективне застосування системи тепла підлога, на стінах (стелях), є неможливим, не порушивши зовнішній вигляд інтер’єру.

Щоб уникнути додаткових витрат у майбутньому, монтаж матеріалу необхідно врахувати на етапі планування будівництва. Його монтують під час виконання малярських робіт.

Нагрівальний кабель (мат) розкладається на проблемні ділянки з вибраним кроком укладання і закривається шаром штукатурної суміші. Кабель прогріває штукатурку, просушуючи всю ділянку стіни.

Інфрачервона плівка. Даний матеріал, можна монтувати під гіпсокартон, фанеру, дерево. Процедура проста, нагрівальний матеріал кріпиться на стінах, виводиться температурний датчик, підключається термостат, яким керуватимете температурним режимом секції, що гріє, зашивається гіпсокартон.

І так, зробимо вісновок. Установка нагрівальної електричної підлоги на стіни є ефективним методом для боротьби з пліснявою і підвищеною вологістю, що суттєво знижує ризик виникнення хвороботворних бактерій та неприємного запаху в приміщенні. Ефективність збільшується в рази, при установці елемента, що гріє, на підлогах, так і на стінах.

При замовленні нагрівального матеріалу необхідно зробити консультацію у фахівців, які допоможуть правильно підібрати нагрівальний матеріал під будь-який вид поверхні. Співробітники компанії ТеплоМАН, професійно складуть кошторис, проведуть консультації, за потреби виконають монтаж.

Наші ціни – нижчі за будь-які акції! Залучаємо ціною – переконуємо якістю!

Установка гріючих секцій на стінах.

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити