Ультратонкі мати FENIX.

При капітальному ремонті приміщення іноді не вдається правильно врахувати весь план підготовчих робіт і за підігрів підлоги замовник згадує останнім часом.

Коли чистова стяжка вже залита і немає можливості підняти рівень підлоги, а необхідно встановити електричну теплу підлогу, у такому разі застосовується ультратонкий нагрівальний мат (кабель), товщина якого не перевищує 3 мм.

Нагрівальний матеріал.

Компанії зі світовим ім’ям випускають кабельну продукцію, монтаж якої може застосовуватись під більшість підлогових покриттів, встановлюватися в складному середовищі, різній потужності та ступенем захисту. Інженерами був розроблений нагрівальний кабель, товщина якого не перевищує 3 мм і за характеристиками, що не поступаються своїм конкурентам, а більшість виробників перевершили за багатьма параметрами. У своїй лінійці товарів представленої торговим брендом Fenix, є дана продукція.

“Ультратонкий нагрівальний мат Fenix ​​Ultra CM 150 Вт/м кв” та Ультратонкий нагрівальний кабель Fenix ​​Ultra ADSA 12 Вт/м для укладання в плитковий клей.

Його характеристики та переваги:

 • Фторопластова зовнішня та внутрішня ізоляція (температура плавлення 205 С).
 • Економія плиткового клею в 1,5 рази по всій площі укладання плитки (діаметр 2,7 мм). Окупається, якщо тепла підлога займає трохи більше 30-60% площі укладання плитки.
 • За рахунок фторопластової зовнішньої ізоляції нагрівальний кабель не боїться повітряних пустот.
 • Простота монтажу теплої підлоги та укладання плитки.
 • Немає аналогів в інших виробників.
 • Довічна гарантія на нагрівальний кабель для опалення приміщень.
 • Підтверджене виробництво в Чехії + сертифікація IEC 60800
 • Експорт у більш ніж 65 країн світу.

Ультратонкий нагрівальний мат CM застосовується для укладання в плитковий клей.

Монтується на готову стяжку, утоплюється у клейовий розчин для плитки. Рекомендується, щоб плитковий клей мав мінімальну кількість повітряних порожнин. Нагрівальні мати використовуються, коли необхідно мінімально підняти рівень підлоги або для швидкого обігріву підлоги. Перед укладанням кахельної плитки рекомендується нанести керамоізол кількома шарами і після повного висихання, укласти елемент, що гріє. Має переваги над кабелем для укладання в стяжку:

 • швидший прогрів підлоги (трохи економічніше);
 • більш рівномірний прогрів (частіший крок укладання);
 • простіший монтаж (не вимагає укладання чорнової стяжки на утеплювач);
 • має вищу температуру плавлення внутрішньої ізоляції.

В асортименті інтернет магазину Тепломан є дана продукція, яку можна замовити у нас на сайті. Наші спеціалісти безкоштовно проведуть консультацію, з’ясують ваші потреби та допоможуть вибрати необхідний матеріал, а за потреби наші монтажні групи виконають монтаж.

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити