Тепла підлога на кухні.

Тепла підлога на кухні

Тепла підлога на кухні стала дуже актуальною, так як на покриття для підлоги, укладається кахельна плитка. В осінній зимовий період знаходиться в такому приміщенні стає не зручним. Установка системи тепла підлога (електрична) оцінять усі члени сім’ї, включаючи тварин та рослини. Використання високотехнологічних матеріалів для обігріву дозволяє створювати атмосферу гармонії та комфорту, яка сприяє сімейним (дружнім) посиденькам на кухні.

Тепла підлога з кожним роком стає популярнішою та популярнішою, ефективність якої доведена ще скандинавами вже понад п’ять тисяч років.
Технології встановлення «теплої підлоги»
Систему теплої підлоги можна встановлювати декількома способами:

 1. Кабель у стяжку. При цьому методі нагрівальний матеріал укладається на бетонну основу, чорнова стяжка утеплюється екструдованим пінополістиролом або керамзитом і т.п), зверху фіксується фольгована – ламінована підкладка, яка додатково буде утеплювачем і відбивачем. Встановлюємо систему теплу підлогу, а саме, закріплюється монтажна стрічка з витками від 8 до 15 см, укладається кабель, потужність якого не повинна бути нижче 17Вт на метр погонний. Вкладається армована металева сітка (за яку іноді забувають) і заливається бетонна стяжка 3 – 4 см. Що виходить? Кабель нагріває стяжку, стяжка віддає тепло, виходить ефект «пічки».
  Плюси
 • Довге охолодження стяжки (економія електроенергії).
 • Рівномірне прогрівання приміщення
 • Можливість встановлення для основного опалення.

Мінуси

 • Довге прогрівання приміщення (доба)
 • Використовувати таку систему імовірно будуть лише в зимовий період.
 1. Нагрівальні мати (кабель під плитку) встановлюють якщо немає можливості підняти рівень підлоги. Товщина нагрівального елемента становить від 2.7 мм до 4.5 мм (залежно від бренду), що дозволяє укладати його у шар плиткового клею. Не забуваємо укласти гофру (між витками кабелю) для датчика.

Плюси

 • Швидке прогрівання підлогового покриття (від 20 хвилин)
 • Є можливість використовувати його у міжсезоння.
  Можна встановлювати систему як для основного, так і для додаткового обігріву.

Мінуси

 • Швидше охолодження підлогового покриття.
  Витрати на електроенергію можуть зростати (якщо не утеплено бетонну стяжку).

Необхідно зауважити, що ефективність теплої підлоги багато в чому залежить від правильності вибору матеріалу. Тут необхідно враховувати потужність нагрівального кабелю, наявність додаткового опалення та вид покриття для підлоги, який буде використовуватися в приміщенні. У виборі якого Вам допоможуть наші висококваліфіковані спеціалісти.

Важливо:

У стяжку необхідно додавати (пластифікатор) для пластичності бетонної суміші, які спрощують роботу з розчином та при цьому покращують експлуатаційні характеристики після його застигання. Даний розчин надає бетонній стяжці еластичність, які необхідні для безпечного розширення та звуження цементного шару в процесі нагрівання та охолодження системи.
Не рекомендується встановлювати меблі на ділянці, де покладено матеріал, це може призвести до перегріву нагрівального елемента та дострокового виходу з експлуатації.
Прохання робити замальовку, відео чи фото фіксацію ділянки де покладено теплу підлогу.
Для замовлення матеріалу звертайтесь до інтернет магазину з продажу теплої підлоги teploman.com.ua, де наші консультанти допоможуть вам правильно підібрати систему на будь-який бюджет.
Наша ціна – нижча за будь-які акції!

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити