Преміальна якість DEVI (Данія)

Тепла підлога під брендом ДЕВІ говорить багато про що, це:

 • чудова якість,
 • стабільна та довговічна робота систем (вузлів),
 • Її ефективність,
 • сервісне обслуговування.

Розвиток цього бренду, по всьому світу, стрімко набирає обертів у геометричній прогресії, одного разу купивши цю продукцію, ви на довгі роки знайдете не тільки якісний матеріал, а також високий рівень безпеки, який приносить своїм власникам впевненість, комфорт і затишок. У багатьох майстрів, які займаються установкою системи «тепла підлога», існує висловлювання – є тепла підлога, а є ДЕВІ.

Все стає зрозуміло, трохи розібравшись із продукцією та технологіями застосовуваних у конструкціях даного матеріалу. Інженерами компанії Danfoss випускаються безліч високоякісної продукції, це:

 • Тепла підлога,
 • Терморегулятори,
 • Балансувальні клапани,
 • Автоматика та багато іншого.

Тільки в теплій підлозі є безліч нагрівальних матеріалів, які можна використовувати в різних умовах та ситуаціях. Нагрівальна система укладається в стяжку, під плитку, так само активно застосовується в системах анізледеніння, при обігріву каналізацій, водопроводів, дахів. Гріючий елемент можна встановлювати в грунт, на відкритих ділянках (терасах), а також парниках.

Інженери цієї компанії постійно вдосконалюють продукцію, застосовуючи нанотехнології, що свідчить про оновлення каталогу матеріалів, що випускаються. Ця система опалення є преміальною якістю на світовому ринку, тут застосовується 4-х тактна ізоляція, тефлонове покриття, що значно збільшує життєдіяльність продукції. З’єднання нагрівального кабелю муфтове, яка виготовляється на заводах Деві із застосуванням новітніх технологій.

Гарантія на матеріал, що гріє, становить 20 років, ресурс роботи 50 років. На кожну секцію нагрівального елемента надається паспорт, в якому монтажником вказується вся інформація про застосування матеріалу, потужність, спосіб монтажу та розташування секції. Ця інформація може використовуватись у гарантійних випадках, які відбуваються досить рідко. Сервісні центри знаходяться практично в кожному місті України, а також Європи, в яких ви можете отримати якісну консультацію, виконати гарантійні роботи та ознайомитися з новинками продукції, що випускається.

Продукція Деві, це один із найкращих матеріалів, які існують на світовому ринку.

Тепла підлога DEVI

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

   Калькулятор вартості теплої підлоги

   +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

    Закрити