Підігрів басейнів.

Підігрів басейнів

У нашій компанії є досвід монтажу нагрівальної теплої підлоги в басейнах, які встановлювалі в курортних регіонах у закритих (відкритих) приміщеннях, використовуючи їх не тільки в теплі пори року, але й у міжсезоння, для прийому гостей та особистого застосування.

Якщо ви читаєте цю статтю, то ви плануєте будівництво басейну і для вас є актуальним, виконати ефективно його обігрів.

Ми не розповідатимемо про матеріали, які будуть застосовуватися під час спорудження об’єкта (гідроізоляція, плитка, сипучі суміші), це повинні знати будівельні компанії та виконроби, які відповідають за будівельний процес.

У цій статті ми поговоримо про обігрів самого басейну і території, що примикає до нього. Якщо він використовуватиметься у міжсезоння, процес підігріву необхідно продумати спочатку при проектуванні будівництва басейну.

Система «тепла підлога» є однією з універсальних видів опалення, її активно застосовують як для основного опалення, так і для комфорту, монтаж якого проводять у житлових і не житлових приміщеннях, при будинковій території, в ґрунт, у жолобах, дахах та багатьох інших напрямках.

Компанії, що випускають високоякісну продукцію «тепла підлога» з високим ступенем захисту нагрівального елемента, гарантують безпечне та ефективне застосування даного матеріалу в лазнях, басейнах, системах антизледеніння, або в будь-яких приміщеннях, де спостерігається підвищена вологість (випробування якого відбувається на великих глибинах і в різних погодних умовах), щоб уникнути непередбачених ситуацій.

Монтаж електричної теплої підлоги в басейні виконується кількома способами:

Нагрівальний кабель у стяжку. Цей варіант підходить у тому випадку, якщо є можливість підняти рівень підлоги, при цьому необхідно утеплити нижню частину стяжки, для цього застосовуємо екструдований пінополістирол (керамзит, пінопластову крихту), налагоджуємо сітку для армування, заливається другий шар стяжки, яким закріплюємо утеплювач (необхідно використовувати якісні сипучі суміші).

Виконується монтаж нагрівального матеріалу.

Дюбелями закріплюється монтажна стрічка і певними витками від 6 до 15 см фіксується нагрівальний кабель (при необхідності натягуємо його, потрібно стежити, щоб кабель, що гріє, не накладався один на одного). Перевіряємо мультиметром на опір (пошкодження при монтажі), закладаємо датчик для теплої підлоги в гофру і виводиться у певне місце, фіксуємо (робимо фото фіксацію або замальовку розташування теплої підлоги), проводимо чистову заливку шаром 3 – 4 см, застосовуючи пластифікатори, цементних сумішей. Укладаємо покриття для підлоги (керамічна плитка, мозаїку і т.п). Повторно перевіряємо нагрівальний матеріал на пошкодження (мультиметр). Чекаємо на висихання бетонної стяжки. Підключаємо терморегулятор та можемо використовувати систему.

Нагрівальний мат встановлюється, якщо немає можливості підняти рівень підлоги. Нижній шар бетону необхідно відсікти утеплюючим матеріалом (пінаполістирол, керамзит тощо), щоб тепло не йшло вниз і скоротити витрати на електроенергію, грунтуєте поверхню стяжки, розкочується нагрівальний мат. У гофрі укладається і закріплюється датчик теплої підлоги і виводиться до терморегулятора. Перевіряємо цілісність матеріалу (мультиметром на опір). Робите фото, відео фіксацію (замальовку) укладеного матеріалу. Заливаємо самовирівнюючою сумішшю від 5 до 8 мм, виключаючи цим попадання кисню на кабель, укладаєте покриття для підлоги, повторно перевіряєте на пошкодження. Підключаємо термостат. Система готова до використання.

Такий монтаж виконуєте на території, що близько розташований до басейну, а також душовій, передбаннику та кімнаті відпочинку. Кахельна плитка або мозаїка дуже слизька (тим більше коли мокра) і є травмонебезпечною. При установці системи тепла підлога багаторазово збільшується комфорт і затишок даної споруди, а так само зводиться нанівець ймовірність отримання травм.

Компанія ТеплоМАН є лідером на ринку з продажу та встановлення електричних систем опалення. Звертаючись до нас, ви заощаджуєте свій час та кошти. Ми продаємо не тільки якісний матеріал та НАШ ДОСВІД! Наші Ціни – Нижче за будь-які Акції! ПЕРЕВІРЯЙ!

Підігрів басейнів

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

      Калькулятор вартості теплої підлоги

      +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

        Закрити