Цікаві факти про теплу підлогу.

Цікаві факти про теплу підлогу

Цікаві факти:

Якщо ви коли-небудь холодного дня відчували себе тепло, тому що стояли на сонці, значить, ви вже відчували на собі дію інфрачервоного тепла. Коли над головою пропливала хмара і закривало сонце, вам одразу ставало холодніше. Це відбувається тому, що сонячні промені найчастіше не прогрівають повітря – вони зігрівають людей і предмети, на які потрапляють. Те саме відбувається і з інфрачервоним опаленням. Інфрачервоні теплі підлоги прогрівають покриття для підлоги, яке потім зігріває людей і предмети, які знаходяться в безпосередньому контакті з ним, зберігаючи тепло навіть, коли температура повітря знижується.

Майже всі види покриттів для підлоги поєднуються з електричними теплими підлогами.

Підлогові покриття, що мають здатність проводити тепло, такі як камінь, керамічна плитка і бетон, проводять, передають і зберігають тепло. При цьому вони є стійкими до впливу високих температур. Під кожне з цих підлогових покриттів можна підібрати відповідний тип електричної теплої підлоги. Наприклад, інфрачервону стрижневу підлогу можна використовувати під будь-яке покриття, у тому числі під плитку та під ламінат, так як він укладається в бетонну стяжку або шар плиткового клею.

Електричні теплі підлоги можуть заощаджувати ваші гроші.

Тепла підлога може допомогти вам заощадити завдяки тому, що вони підвищують енергоефективність вашого будинку. Використовуючи їх як основний спосіб опалення, потрібний рівень температури підтримувати набагато простіше, ніж за інших типів опалення. Це означає, що кожен градус, на який ви зменшуєте температуру на термостаті, зменшує ваші рахунки за комунальні послуги. Електричне інфрачервоне опалення знижує тепловтрати вашого будинку. Завдяки тому, що тепло не проходить ні по яких трубах, через які воно може витікати назовні, а у випадку з системою водяного центрального опалення температура може коливатися в залежності від поверху, на якому ви живете, все тепло переходить від нагрівального елемента до підлоги. Це означає, що все тепло йде тільки на обігрів вашого житла і втрати в цьому випадку мінімальні.

Інфрачервоне опалення бере свій початок ще у Римській імперії

Мало хто знає, що римляни винайшли першу систему інфрачервоного опалення, яка називалася «гіпокауст». Згідно з енциклопедією, гіпокауст у будівництві – це відкритий простір під підлогою, що опалюється завдяки газам, що виділяються внаслідок горіння багаття чи вогнища, що дозволяє потокам гарячого повітря опалювати кімнату над ним. Зазвичай такий варіант інфрачервоного опалення використовувався у парних Римських термах, будинках та інших будівлях. Найперша система інфрачервоного опалення застосовувалася у будинках, перший поверх яких піднімався на 0,6 м над землею за допомогою оброблених плиткою колон. Простір, який залишали всередині стін будівлі, дозволяв гарячому повітрі та диму від вогнища проходити через закриті приміщення. Зазвичай гаряче повітря від гіпокауста проходило вертикальним димарем в стіні кімнати, щоб гаряче повітря і дим могли виходити назовні після того, як прогріють закрите приміщення.

Інфрачервоне опалення може підняти вам настрій

Численні дослідження дозволили виявити зв’язок між теплом та позитивними емоціями. Відчуття фізичного тепла дозволяє нам з великим теплом сприймати інших і бачити в них позитивні риси. Згідно з дослідженнями нейробіологів, відчуття тепла фізично активує в мозку процеси, пов’язані з відчуттям фізичного тепла. Центральна частка мозку відіграє у цьому взаємозв’язку між внутрішнім та зовнішнім світом ключову роль. Дотримуючись цієї логіки, теплі підлоги допоможуть вам відчути себе більш теплою і відкритою людиною, так що ви навіть не звернете на це увагу.

З нами ви заощаджуєте

Унікальна пропоцизія! Найкраща ціна + терморегулятор у подарунок

(при замовленні від 2999 грн!)

Діє спеціальна пропозиція для дилерів, прорабів, дизайнерів та монтажників

      Калькулятор вартості теплої підлоги

      +38 (067) 258-39-21 +38 (066) 707-31-58 +38 (063) 320-23-15

        Закрити